Zakończenie remontu części Kliniki Pediatrii, Gastroenterologii, Hepatologii, Żywienia, Alergologii i Pulmonologii

klnkrokodyl

Dnia 25.07.2022 r. do użytku została oddana wyremontowana część Kliniki Pediatrii, Gastroenterologii, Hepatologii, Żywienia, Alergologii i Pulmonologii!

To jeden z pierwszych odcinków, w których zakończono gruntowną modernizację. Dzięki temu, każda sala chorych jest 1 lub 2-osobowa, wyposażona w węzeł sanitarny, wentylację mechaniczną. Oddział zapewnia też w obrębie pokoi miejsce dla rodziców i opiekunów Małych Pacjentów, pomieszczenia socjalne i sanitariaty dla rodziców oraz odwiedzających.

Dodatkowo, wszystkie pomieszczenia personelu zostały zabezpieczone elektroniczną weryfikacją dostępu oraz odnowione. Wszelkie pomieszczenia klinik dostosowano do obecnie obowiązujących przepisów przeciwpożarowych i budowlanych, takich jak długość dojść ewakuacyjnych czy szerokość przejść i drzwi.

W ostatnich tygodniach udało się nam wymienić również stolarkę okienną szpitala.

Jest to początek wielkich zmian w szpitalu. Dzięki modernizacji wszystkich klinik, znacznie podwyższy się komfort i standard pobytu hospitalizowanych Pacjentów oraz ich opiekunów.

Mamy nadzieję, iż efekt końcowy modernizacji szpitala ucieszy naszych Małych Pacjentów, ich Opiekunów oraz naszych Pracowników!