Debata Venture Cafe + Materiały MCSC – Oblicza innowacji w polskich szpitalach

grafika debata

Oblicza innowacji w polskich szpitalach

Już w najbliższy czwartek zastępca dyrektora ds. ekonomicznych Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku dr n. o zdr. Cezary Rzemek weźmie udział w debacie poświęconej tematyce najnowszych technologii i strategii ich wdrażania w placówkach ochrony zdrowia.

Czy innowacje są nam niezbędne oraz jaka jest rola liderów we wprowadzaniu zmian? Zaproszeni goście podzielą się doświadczeniami na temat tego co napędza rozwój innowacji w ich placówkach, jakie strategie przyjmują i które obszary najsilniej wymagają cyfrowej transformacji.

Wydarzenie w formie stacjonarnej odbędzie się w Warszawie, dzięki współpracy Instytutu Matki i Dziecka oraz Venture Cafe. Zapisy dostępne są pod linkiem: DEBATE: Oblicza innowacji w polskich szpitalach, 30.06 17:15 – 18:15

Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny w Białymstoku jest jednym ze współorganizatorów konkursu dla startupów medycznych – Mother and Child Startup Challenge. Ideą przedsięwzięcia jest nawiązanie współpracy z firmami, które tworzą rozwiązania dla branży medycznej. Dzięki tej inicjatywie i współpracy z pozostałymi szpitalami mamy szansę tworzyć pierwszy w skali Polski projekt, który promuje współpracę szpitali publicznych z ekosystemem startupów i twórców technologii. Więcej informacji na stronie www.