Wyróżnienie UDSK w konkursie „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia — Liderzy Medycyny”

Dyplom w złotej oprawie zawierający napis Sukces Roku w Ochronie Zdrowia 2022 Liderzy Medycyny- Dyplom- Lider Roku 2022 w Ochronie Zdrowia- Innowacyjny Szpital- Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa w Białymstoku- Wyróżnienie

Szanowni Państwo,

niezmiernie miło jest nam poinformować, że nasz Szpital został wyróżniony w kategorii Lider Roku 2022 w Ochronie Zdrowia – Innowacyjny szpital w prestiżowym konkursie „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia — Liderzy Medycyny”. Jego organizatorem jest Wydawnictwo Medyczne Termedia oraz redakcja „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego”.

Konkurs „Sukces Roku 2022 w Ochronie Zdrowia” był organizowany po raz dwudziesty drugi, a jego celem jest wyłanianie i nagradzanie osób i podmiotów, które w szczególny sposób wyróżniły się w polskiej branży medycznej. Do tegorocznej edycji wpłynęło ponad 130 wniosków dlatego Kapituła konkursowa miała twardy orzech do zgryzienia w czasie wyłaniania laureatów w poszczególnych kategoriach.

Wyróżnienie podczas uroczystej gali w dn. 25.01 w Zamku Królewskim w Warszawie odebrał zastępca dyrektora ds. ekonomicznych dr Cezary Rzemek.

Szczegółowa informacja na temat gali: Sukces Roku 2022 w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny